Prvky zahradní architektury, kamenné koryta a květináče, kamenné šlapáky, kamenné stoly...
Váš košík: 0,-

Kde lze naše produkty koupit
Barevnice
Reference klientů

O firmě

LT stone s.r.o. - výroba replik kamenných koryt a květináčů

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás přivítat na oficiálních webových stránkách firmy LT stone s.r.o. Firma funguje na českém trhu od roku 2000. Celé desetiletí fungování klademe důraz na zvyšování kvality výrobků a používaných materiálů.
Zabýváme se hlavně výrobou replik kamenných koryt a květináčů. K našemu širokému sortimentu poskytujeme také poradenství a služby související s užíváním koryt a květináčů v exteriérech i interiérech.
Výrobky jsou vyráběny unikátní technikou a odlišují se především použitím speciálních materiálů, které věrně napodobují materiály přírodní.  Vedle široké škály koryt vyrábíme také prvky zahradní a městské architektury.

Náš tým se zabývá také speciálními zakázkami šitými přímo na míru zákazníkovi.

V naší nabídce je sortiment výrobků, které dokonale imitují přírodní kámen (pískovec). Tyto výrobky lze použít jak v zahradách, domech a městských částech. Jedná se především o:
  • dekorativní nádoby vhodné pro výsadbu květin,
  • desky kamenných stolů,
  • desky pod misky bonsaí,
  • zahradní lampičky,
  • kameny pro dláždění chodníků a pěšin.
 
Ve městech pak najdou uplatnění květináče různých velikostí pro výsadbu veřejné zeleně či kryty odpadkových košů. 

V roce 2010 jsme rozšířili naši nabídku také o výrobky z přírodních materiálů (masivu) a výrobky z keramiky.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a v případě zájmu nás budete kontaktovat, ať už prostřednictvím objednávkového formuláře nebo kontaktů, uvedených rovněž v horním menu této stránky.


Podpora ze SZIF
V roce 2011 jsme požádali o podporu Místní akční skupinu Kelečsko-Lešensko-Starojícko, pro projekt "Restruktualizace výroby replik kamenných koryt, květináčů a prvků zahradní architektury". Dne 7.12.2011 byla podepsána dohoda mezi SZIF a firmou LT stone s.r.o..
Předpokládané celkové výdaje projektu jsou 300 360,- Kč, způsobilé výdaje 250 300,- Kč, celková výše přiznané dotace 125 150,- Kč.
Příspěvek Společenství EU je 80 % - 100 120,- Kč.
Příspěvek z národních zdrojů je 20% - 25 030,- Kč.